Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

O nas

 • Jeżeli poszukujesz fachowych usług księgowych, a od partnerów wymagasz profesjonalizmu i zaangażowania - trafiłeś pod właściwy adres.

  Już od ponad 20 lat odkrywamy dobre strony świata finansów. Prowadzimy pełną obsługę księgową dla klientów z całej Europy. Pomagamy obrać właściwy kurs, złapać wiatr w żagle i wyprowadzić działalność na szerokie wody.

  Bezpiecznie sterujemy przyszłością finansową firm, tak by właściciele mogli swobodnie czerpać z nich to, co najcenniejsze: zadowolenie, wolny czas a przede wszystkim zyski. Nieustannie udoskonalamy naszą ofertę by spełniała oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Dlaczego my?

 • Profesjonalne usługi kadrowe

  Zmieniające się  regulacje i przepisy prawa komplikują administrację kadrową. Zgodnie z regulacjami prawnymi tworzymy i zarządzamy aktami osobowymi przetwarzając je w systemie kadrowym z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań. Wyręczymy cię z pracochłonnych i rutynowych czynności.

  Kancelaria biegłego rewidenta

  Prowadzimy przeglądy i badania sprawozdań finansowych. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie finansów, rachunkowości i podatków poparte wieloletnim doswiadzceniem. Zapytaj o wszelkie inne czynności wynikające z przepisów Kodeksu Spółek Handlowych.

Misja firmy

 •    Misją firmy jest ciągłe dążenie do udoskonalania oferty w zakresie biura rachunkowego i kancelarii biegłego rewidenta. Naszym klientom pragniemy dać to co najlepsze. Chcemy aby każdy był zadowolony ze współpracy z nami i aby czuł, że jest ktoś komu naprawdę można zaufać. 

     Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Główną miarą określającą trafność naszych działań jest przede wszystkim zadowolenie firm korzystających z naszych usług. Stawiamy na innowacyjność i elastyczne podejście do naszych klientów. Ofertę adresujemy do odbiorców różnego rodzaju, począwszy od małych firm lokalnych a na dużych przedsiębiorstwach o zasięgu globalnym skończywszy. Mamy w planie poszerzać zasięg działania naszej firmy i wyznaczać standard dziedziny, w której się specjalizujemy.

Język:

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak