Promocja „Poleć nas”

Promocja skierowana jest do dotychczasowych klientów Biura Rachunkowego „Radek”. Jeśli polecą nasze usługi nowemu klientowi, z którym zostanie zawarta umowa na stałą obsługę księgową bądź stałe doradztwo księgowe. Warunki promocji: 1. Promocja skierowana […]

Promocja skierowana jest do dotychczasowych klientów Biura Rachunkowego „Radek”. Jeśli polecą nasze usługi nowemu klientowi, z którym zostanie zawarta umowa na stałą obsługę księgową bądź stałe doradztwo księgowe. Warunki promocji:

1. Promocja skierowana jest do dotychczasowych klientów Biura Rachunkowego Radek.
2. W wyniku zawarcia umowy z nowym klientem z polecenia klienta dotychczasowego, dotychczasowy klient otrzymuje rabat w wysokości 50% zobowiązania nowego klienta na okres trzech miesięcy.
3. Minimalna wysokość opaty dotychczasowego klienta za usługi biura po udzieleniu rabatu, o którym mowa w pkt.2 wynosi 1 zł plus VAT.
4. Okres, o którym mowa w pkt. 2, może być przedłużony o kolejne 3 miesięcy, w przypadku zawarcia umowy z kolejnym nowym klientem z polecenia dotychczasowego klienta w trakcie trwania tego okresu.

  • Udostępnij!
Autor:

Radosław Kukla

Właściciel firmy BRR

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii biegłego rewidenta i biura rachunkowego.

Zadaj pytanie